0
0

Powrót do swobodnego łączenia garderoby według własnego gustu! Koniec gotowych zestawów, górę i dół dobieramy osobno – to stało się totalną rewolucją w dobie dzisiejszego postępu technicznego i żonglerki wzorami – tak wypisują gazety o modzie min. nowy pierwszy w Polsce numer Harpers Bazaar. Moda miksuje wszystko! Rzeczy męskie wydają się damskie i na odrwót! Uwielbiam taki szał – każdy manewr dozwolony oby znalazł się w dobrym guście. Zabawa modą, ubraniami jest teraz na czasie. To odzew dla odważnych fanek mody.

Maksi spódnice, op-art, technika tie – dye, hipisowskie wzory tkanin, kombinezony z krótkim nogawkami, krótsze żakiety, najlepiej z dużymi świecącymi guzikami, ekscytująca lekcja geometrii dozwolona we wszystkich elemantach garderoby, łączenie różnych wzorów w jednej stylizacji – ten sezon jest mistrzem cyrkla i ekierki! Szalejmy!!!! A nóż niejednej z nas poprawi to humor!!

Elegancja i ekstrawagancja rządzą również tym sezonem, i to one są motywem przewodnim poniższej stylizacji. Chanelowska prostota i szyk zainspirowały mnie do stworzenia poniższego żakietu Nolzy, który został podsycony trochę ekstrawagancką długością i dużymi guzikami. Ale stylizacja nie opiera się tylko na tej części garderoby, jeszcze wyniosła spódnica w kropki Giorgio Armani vintage wyszyta przeźroczystymi cekinami – moja archiwalna zdobycz! Całość zamyka puchate białe futerko Nolzy z dużymi klapami idealne na obecną „wiosnę” oraz czerwona szminka.

Już wkrótce relacja z Bonarkowego konkursu „Bój o strój” do, którego wygrałam eliminacje!

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.