Sesja Fashion night

1
0

U nas straszne zamieszanie związane z powstawaniem kolekcji! Nerwy…nerwy! Pomijając emocję parę dni temu zostałam zaproszona na sesję zdjęciową blogerów wraz z (Man’s Spirit, Mr Faceless, Moda na Strychu, Street Fashion in Krakow i Billie Jean) w ramach Fashion Night 16.04.13. w Krakowie.

Fashion Night to nie tylko pokazy i showroom, ale również liczne warsztaty w trakcie krakowskiego eventu Kulturalia. Czy w ramach Fashion Night odbędzie się pokaz nowej kolekcji nolzy? Tak, właśnie podczas Fashion Night zapraszamy wszystkich chętnych zobaczyć coś nowego, świeżego, sportowego z nutką fantazji od nolzy! Poniżej zdjęcia z sesji! Mam na sobie sukienkę swojego projektu! Ciekawe czy zgadniesz jaki napis przedstawia element na zdjęciu? Kolejne w następnym poście.

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.