Relation from MANIEWSKI 4 LADIES

0
0

Jak już wcześniej obiecałam przedstawiam krótką relacje!!
8 marca odbyła się impreza Maniewski 4 Ladies, która dzięki Maćkowi Maniewskiemu już po raz kolejny zaznaczyła się w modowym kalendarzu Krakowa, tym bardziej, że odbyła się w prestiżowym miejscu, a mianowicie w Pasażu 13 na Rynku w Krakowie. W trakcie eventu odbyły się dwa pokazy mody: Łukasza Jemioła i Echo&Maniewski pokaz fryzur. W Pasażu 13 pojawili się celebryci m.in. Magda Steczkowska, Ada Szulc, Sonia i Maja Bohosiewicz, Tomasz Iwan, Polygon – Maciej Żurawski, Wojciech Onak-, Jacob Haber, Joanna Samborska czy Elżbieta Jędrzejewska, a także bloggerzy – Vanitas, Mr.Faceless, Kris Jamróz, Kazik Stolarczyk, Amelia Zioło, Kamila Leciak, Kamil Czuba (projektant również) i inni.

Impreza rozpoczęła się pokazem MANIEWSKI&ECHO, na którym można było zobaczyć propozycje fryzur i ubrań na sezon SS’13. Głównym show tego wieczoru był pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła.Miałam przyjemność zarządzać garderobą Pana Jemioła ale o tym napisze w kolejnym poście!

Poniżej wstawiam kilka zdjęć, które są autorstwa Mr.Faceless, a więcej można zobaczyć na jego stronie http://www.mr-faceless.blogspot.com

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.