Praskie Targi Projektantów

7
0

Impreza odbyła się 28.09.13 organizowana była po raz drugi przez projekt www.ibakstage.pl  w Wypiekach Kultury. Praskie Targi Projektantów to cykliczna impreza kreująca przestrzeń do spotkań osób twórczych i wyjątkowych, miejsce do sprzedaży produktów, wymiany myśli i idei.

Dlatego podczas Praskich Targów Projektantów, już po raz drugi, stanęli obok siebie ludzie, którzy projektują ubrania, dodatki, akcesoria, meble, rowery, gotują lub w jakikolwiek inny sposób zajmują się szeroko pojętą twórczością.

Nasze stoisko znajdowało się w klimatycznych wnętrzach starej piekarni, co stworzyło wyjątkową atmosferę i podkreśliło projekty Nolzy. Odwiedzili nas wyjątkowi i kreatywni ludzie. Dziękujemy za wszystkie pozytywne emocje zarówno organizatorom jak i ludziom, którzy nas odwiedzili. Poniższy link zawiera pełną relację z targów.

ibakstage.pl – Praskie Targi Projektantów-fotorelacja

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.