Pokaz mody Nolzy wiosna-lato 2014

13
0

współpraca zebra7 maja w godzinach popołudniowych w trakcie Fashion Night w Krakowie odbył się kolejny pokaz Nolzy. Kolekcja nazwana GARDEN obejmowała ubrania przeznaczone na sezon wiosna- lato 2014. Inspirowana była jak sama nazwa wskazuje ogrodem, roślinnością i kwiatami, zarówno dotyczyło to koloru jak i formy prezentowanej odzieży.

Zdecydowanym atutem kolekcji jest zabawa fakturą tkanin i formą. Na wybiegu pojawiły się romantyczne groszki, kwiaty i falbany. Delikatnym, kobiecym sukienkom w klimacie retro kontrastowały seksowne bralety, przeźroczystości, a nawet sportowe bluzy. Atrakcyjna była również sama paleta kolorystyczna kolekcji, w której biele i czernie zostały ożywione intensywnymi odcieniami błekitu i zieleni.

Zaskoczeniem dla publiczności okazały się małe modelki prezentujące ubrania Nolzy w wersji mini. O oprawę fryzjęrską i makijaż zadbał Salon Fryzjerski Roman, fotograficzną natomiast Quattro Studio.Obuwie zapewniła firma ZEBRA.

Zapraszam do oglądania relacji poniżej.

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.