Pokaz mody NOLZY w Tarnowie

4
0

4 lipca o godz. 16.00 w Tarnowie przy ulicy Kazimierza Brodzińskiego 14 odbył się wernisaż wystawy „Re: Format”, w trakcie której Nolzy miało swoje kilka minut i zaprezentowało swoja najnowszą kolekcję GARDEN na oryginalnym wybiegu w zabytkowej kamienicy wśród dzieł sztuki młodych artystów z całej Polski. Dodatkowo nasza marka miała wystawę wybranych ubrań i autorskich tkanin.

Projekt „Re:Format” w swej idei miał na celu artystyczne zreformowanie przez młodych twórców pomieszczeń i otoczenia budynku kamienicy byłego Domu Dziecka nr 1 w Tarnowie. Każdy artysta dostał jeden lokal do zagospodarowania w oryginalny sposób swoimi dziełami. Nasze pomieszczenie inspirowane labiryntem linek do prania prezentowało się bardzo ciekawie i wzbudzało duże zainteresowanie, wiele osób doszukiwało się alegorii naszej wystawy. Przedsięwzięcie realizowane było w ramach Dni Miasta Tarnowa „Zderzenia 2014″

Imprezie towarzyszyła niesamowita atmosfera, wyjątkowi ludzie i cudowne dzieła sztuki…

Zdjęcia: www.mateyski.com
Obuwie: Sklep Obuwniczy Miriam Tarnów
Fryzury: Joanna Bradło Hairstylist

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.