Pokaz Dyplomowy Nolzy – Akademia Sztuk Pięknych Łódź

2
0

16 czerwca 2013 roku w słoneczny niedzielny dzień 40 osób z mojego roku na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi miało okazję zaprezentować swoje projekty podczas pokazu dyplomowego oraz uczestniczyć w zaciętych obradach gremium wykładowców dotyczących naszego dorobku artystycznego. Wszystko miało miejsce w Domku Ogrodnika w Łodzi, który znajduje się w Parku Źródliska przy placu Zwycięstwa 3 – ciekawe miejsce!

Inspiracje moich kolegów – młodych projektantów były różnorakie, od niesamowitych i zachwycających po proste i użytkowe aczkolwiek niebanalne! Projekty były starannie przygotowywane, każdy detal był szczegółowo dopracowywany, część osób współpracowała z pracownią Druku naszej uczelni, dzięki czemu stworzyła nietuzinkowe i oryginalne druki podsumowując każda praca posiada nieprzeciętna historię tworzenia.

Pierwszym etapem oceny był pokaz dyplomowy, który odbył się na terenie Parku Źródliska na świeżym powietrzu, zorganizowany był w całości przez studentów – zarządzałam garderobą i wyjściami modelek na wybieg, moje ulubione zajęcie. Kolejnym etapem była obrona i prezentacja dorobku w postaci showroomów, gdzie każdy student zobowiązany był przedstawić zarówno odszyte modele jak i dokonania artystyczne – rzeźby, druki itp. i najważniejsze swoje portfolio. Komisja, która składała się z wykładowców Uczelni obradowała, dokładnie obserwowała modele i następnie wystawiała oceny. Obroniłam się na 6!! Co pozytywnie zmotywowało mnie do dalszego Tworzenia. Trzymajcie kciuki!!

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.