Off Fashion Kielce

3
0

program1aOFF Fashion Kielce to impreza skupiająca młodych i zdolnych projektantów nie tylko z Polski, ale również z poza jej granic.

W tym roku odbyła się w wyjątkowym miejscu z klimatycznym wnętrzem, otóż w Bazie Zbożowej w Kielcach. Ku memu zaskoczeniu ubrania nolzy zakwalifikowały się do półfinału konkursu, niestety do finału nie zostały wybrane, ale samo doświadczenie uczestnictwa w konkursie stało się dla mnie nie lada wyróżnieniem, poza tym poznałam na miejscu dużo ciekawych ludzi i jeszcze te cudowne kreacje.

Do półfinału Konkursu OFF FASHION zgłosiło się 104 projektantów, w tym do finału zakwalifikowało się 20 osób. W jury zasiedli międzyinnymi: Duet Paprocki, Brzozowski, Marcin Przybylski, Dorota Wróblewska, Tomasz Jacyków i inni. XIII edycję konkursu wygrał Ima Mad, II miejsce – Maciej Trzmiel, III miejsce – Aneta Zielińska.

 

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.