NOLZY sukienka ślubna

3
0

W kwietniu dostałam tajemnicze zlecenie uszycia sukni ślubnej w ekstrawaganckim wydaniu, która miała odbiegać od tradycyjnej weselnej „bezy” jaką zazwyczaj wpychają nam w ręce w salonach ślubnych. Sukienka została wykonana z białego jedwabiu i francuskiej koronki w kolorze zielonym. Zlecenie obejmowało również stylizację Panny młodej, która okazała się być bardzo otwartą osobą, pełną energii i lekko zestresowaną najważniejszym dniem w swoim życiu!

Od pobrania wymiarów po analizę kolorystyczną, zainteresowań, upodobań towarzyszyła nam wyjątkowa atmosfera, która pozwoliła na ożywienie tradycyjnego looku weselnego dodatkami w kolorze niebieskim i zielonym. Zamieszanie ślubne przyniosło mi mnóstwo inspiracji i nowych doświadczeń, gdyż pierwszy raz zajęłam się tą dziedziną. Poniżej efekty: sukienka, bolerko Nolzy i „małe co nie co” we włosach.

A kolejne suknie właśnie projektuje na zamówienie. Jeśli ktoś ma ochotę wystąpić w ten najważniejszy dzień w życiu w sukni zaprojektowanej przeze mnie proszę o kontakt.

Zdj. Bee Free oraz robertrossa.pl

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.