Konkurs „Mała zmiana Duży efekt” zakończony

6
0

kobiecosc_843x403_2Dziewczyny, nasza zabawa dobiegła końca! Świat poznał Wasze marzenia! Teraz już tylko krok do ich spełnienia! Czasami wystarczy tak niewiele: zmiana fryzury, makijażu, nowe perfumy, szpilki albo – bielizna! Wszystko to, co sprawia, że czujemy się bardziej pewne siebie, dodaje nam kobiecości, bo zadowolenie z siebie i poczucie własnej wartości to jej niezbędne elementy!

Przypominamy że Nagrodą główną w konkursie jest profesjonalny makijaż, stylizacja, indywidualna sesja zdjęciowa oraz wybrany strój z najnowszej kolekcji NOLZY. Nagrodami dodatkowymi są zestaw kosmetyków Mariza SPA, kolczyki Swarovski, kupony rabatowe 30% na zakupy w sklepie internetowym shop.nolzy.com oraz losowe zestawy produktów Harmonella, HydroVag oraz Provag firmy BIOMED.

Oto lista laureatek konkursu „Mała zmiana – DUŻY EFEKT” oraz ich historie ;)

Wymarzona ja to 3 cm więcej pewności siebie, kąciki ust wyginające się pod kątem 45 stopni, zmniejszony współczynnik nieśmiałości, głowa prostopadła do ciała i wysoka wypadkowa sił wewnętrznych!
Aleksandra - I miejsce (nagroda główna)
Chciałabym umieć spojrzeć przystojnemu mężczyźnie w oczy i utrzymać wspólny kontakt przez kilka sekund. To zdecydowanie podniosłoby moją pewność siebie.
Katarzyna - II miejsce (kosmetyki Mariza SPA, kupon rabatowy shop.nolzy.com oraz zestaw produktów BIOMED)
Uśmiech! Chciałabym żeby pojawił się na mojej twarzy rumieniec zadowolenia, chce być seksowna, kokieteryjna, trochę dziewczęca. Chce żeby szara rzeczywistość zamieniła w zielono różową wiosnę.
Aleksandra - III miejsce (kolczyki Swarovski, kupon rabatowy shop.nolzy.com oraz zestaw produktów BIOMED)
Koniecznie muszę się pozbyć towarzyszki – RUTYNY! Przełamać practical look, sprawdzić nową fryzurę, pokombinować z innymi technikami makijażu. Potrzebuję świeżego spojrzenia kogoś z zewnątrz!
Inez - IV miejsce (kolczyki Swarovski, kupon rabatowy shop.nolzy.com oraz zestaw produktów BIOMED)
By czuć się bardziej kobieco, chciałabym zaokrąglić swój brzuszek, uwydatnić piersi i poszerzyć uśmiech na twarzy, a kilka miesięcy później – trzymać w swojej dłoni malutką rączkę.
Martyna - V miejsce (nagroda pocieszenia)
Nie umiem perfekcyjnie wykonturować swojej twarzy, nie mam kobiecych kształtów, a moje włosy żyją własnym życiem. Pewność siebie? Zagubiłam ją po drodze, a teraz ciężko mi ją odnaleźć.
Sylwia - VI miejsce (nagroda pocieszenia)
To, co chciałabym zmienić to ten moment gdy jestem w przebieralni, przymierzam spodnie i kiedy widzę się w lusterku to… żałuję, że w nie spojrzałam.
Agnieszka - VII miejsce (nagroda pocieszenia)
Chętnie zmieniłabym wygodne trampki na obcasy a bluzę z kapturem na garsonkę ale wydaje mi sie ze wyglądam śmiesznie i staro w takich kobiecych eleganckich ciuszkach. Chciałabym przestać się ich bać.
Natalia - IIV miejsce (nagroda pocieszenia)
Chciałabym być odrobinę mniej delikatna, ponieważ nader mam bycia pionkiem w męskiej grze. Kobieta niezależna jest chodzącą definicją kobiecości.
Angelika - IX miejsce (nagroda pocieszenia)
Przede wszystkim chciałabym zmienić swój sposób myślenia z ”ze wszystkim sobie poradzę” na ”niech się ktoś inny tym zajmie” A potem to już „tylko” fryzurę, sylwetkę, stylistykę… itp.
Małgorzata - X miejsce (nagroda pocieszenia)

 

Dziękujemy za udział w zabawie – z Laureatkami skontaktujemy się mailowo! Serdecznie gratulujemy!

 

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.