Nolzy inspiration

0
0

O inspiracji można długo dyskutować, różne persony, projektanci odbierają ją w charakterystyczny indywidualny sposób. Dla jednej osoby inspiracją może stać się cebula, która przyczyni się do powstania czegoś wyjątkowego, chociażby zjawiskowej sukni, dla innych cebula jest tylko realnym obrazem warzywa.

Inspiracją może być wszystko! W jaki sposób ja szukam inspiracji dla nolzy?  Często znajduje je w sklepie z materiałami. Mam kilka miejsc, w których uwielbiam przebywać, jedno z nich znajduje się w Tarnowie, tam odbyła się notabene pierwsza sesja zdjęciowa moich ubrań z udziałem Kasi Gładysz, Agaty Jaskólskiej, Marzeny Granicznej i Kamila Czuby oraz Gabrieli Nosal za co jeszcze raz im bardzo dziękuje!

W królestwie materiałów chodzę pomiędzy regałami kilka razy, dotykam, obserwuje, zestawiam kilka materiałów ze sobą, robię zdjęcia i w ten oto sposób powstała poniższa zielona spódnica nolzy i czarne aksamitne  body nolzy przeznaczone na podsycone elegancją spotkania.


Zdjęcia: Katarzyna Gładysz
Hair: Kamil Czuba
Make up: Marzena Graniczna
Stylizacje i projekt ubrań: Katarzyna Nosal
Modelka: Agata Jaskólska

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.