Fashion Philosophy FASHION WEEK POLAND

2
0

Pod koniec kwietnia miałam okazję uczestniczyć w Fashion Philosophy Fashion Week w Łodzi. Zwiedziłam strefę showroom oraz uczestniczyłam w kilku pokazach mody. Poznałam ciekawych ludzi, a najbardziej zaskoczył mnie fakt mieszanki tak niesamowicie, stylowo i pomyśłowo ubranych ludzi w jednym miejscu. Taka kakofonia barw! Niestety w Polsce nie jest to powszechne zjawisko!?

Na evencie spotkałam krakowskich blogerów oraz kamilczuba.pl. Stylizację, którą chciałabym, wyróżnić jest outfit Curly Affairs tym bardziej, że spódnica była własnego projektu Gosi oraz Plaamka za rewelacyjnie dobrany ”Garnitur damski”- pożadany w tym sezonie element kobiecej garderoby, Macademian girls za odważny i oryginalny styl i wielu innych, których mogłabym wymieniać bez końa. Oczywiście mój zachwyt nie był 100%, bo nie obyło się bez ”kosmicznych”, przebranych stylizacji lub nie dokońca dobrze skomponowanych. Gratuluje odwagi!!

Poniżej kilka zdjęć.

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.