Pokaz mody Nolzy – Fashion night 2013

2
0

Wreszcie znalazłam czas na napisanie postu dotyczącego Fashion Night i mojego autorskiego pokazu! Otóż 16 kwietnia na długo zapisze się w mojej pamięci, a szczególnie godzina 19.25, kiedy odbył się pierwszy w historii pokaz mody nolzy, z czego jestem ogromnie dumna. Ku memu zaskoczeniu impreza była przygotowana rewelacyjnie, profesjonalny wybieg, wykwalifikowane modelki, wsparcie medialne – Radio RMF FM, Quqtro Studio, blogerzy m.in. Mr. Faceless, Man’s Spirit, Jeillie Bean i Street Fashion in Krakow, Chocollate Style, Curly Affairs, Cammy… Ale nie o tym będzie mój post. Kilka słów o kolekcji i poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z bakstage’a oraz outfitów z wybiegu.

Kolekcja SS była inspirowana żołnierzami greckimi ewzonami, a szczególnie pomponami pojawiającymi się w ich strojach. Niecodzienne połączenie materiałów o różnych fakturach: jedwab, dzianina dresowa, autorsko barwione tkaniny oraz detal, który jest nieodzownym elementem moich projektów, w tej kolekcji skupia się na pomponach! Oryginalny i różnorodny krój pozwala każdej z Was wybrać, ulubiony element garderoby!

Fashion Night to nie tylko pokaz mody młodych projektantów: kamilczuba.pl, Elena Ciuprina, Marta Makary jak również Design Day czyli targi mody i stylu, na których nolzy gościło! Bardzo dziękuję wszystkim klientkom za odwiedziny!

Z góry przepraszam za długie milczenie. Przez ostatnie dni dużo się wydarzyło m.in. powstał lookbook nolzy. Relacje wkrótce!!

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.