Cracow fashion week 2013

0
0

Cracow Fashion Week zaskoczył mnie przede wszystkim ciekawymi warsztatami ale nie można zapomnieć w relacji o Cracow Fashion Awards – pokaz dyplomowy absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, oficjalnie otworzył krakowski tydzień mody. Event odbył się w Nowohuckim Centrum Kultury. Podczas pokazu zaprezentowano 60 autorskich kolekcji dopracowanych w każdym szczególe i bardzo interesujących.Tytuł Kolekcji Roku oraz statuetkę SAPU zdobył Michał Wójciak, który zaprojektował damsko-męską kolekcję “Malkontent” inspirowaną filmem “Teoremat” Pasoliniego. Jurorów urzekły oryginalne wariacje na temat klasycznych form garniturów, patchworkowe tkaniny, różnorodność deseni zestawionych w pojedynczych sylwetkach oraz autorskie obuwie.
Niestety organizacja pokazu nie była profesjonalna, ponieważ niektórzy ludzie z zaproszeniami nie mogli wejść do sali, w której odbywała się impreza.
Bardzo podobała mi się kolekcja Malkontent Michał Wójciak.

Więcej zdjęć z pokazu można zobaczyć na stronie Fashion Week Cracow

Fashion Week Cracow to również ciekawe wykłady i warsztaty. Osobiście uczestniczyłam w wykładzie organizowanym przez twórców portalu Allani, w warsztatach makijażu, prowadzonych przez Dorotę Galińską oraz praktyczne zajęcia związane z pielęgnacją włosów, zorganizowane przez fryzjerów z salonu Creative Cut. Bardzo dużo informacji- co prawda w pigułce- zdobyłam na warsztatach fotografii i projektowania mody.

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.