Bój o strój – Bonarka Kraków

0
0

W dniach 23 i 24 marca 2013 miałam okazję uczestniczyć w konkursie organizowanym przez Bonarka City Center „Bój o strój”. W trakcie internetowego konkursu moja stylizacja wygrała i zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu, który polegał na grupowej walce stylizacyjnej – kobiety kontra mężczyźni! W grupie Finałowej znalazła się ze mną Joanna Kieryk (plaamkaa.blogspot.com), Magda Karwat (www.midorifashion.pl), Beata Koniakowska (beate-koniakowsky.blogspot.com) oraz Iwona Oszmaniec. Imprezę prowadzili Małgorzata Kożuchowska i Piotr Gąsowski. W jury zasiadły Agnieszka Maciejak, Maja Kasprzyk, Jolanta Czaja oraz Joanna Kądziela. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu czterech stylizacji na wskazane tematy. Poniżej znajdują się tematy oraz zdjęcia naszych stylizacji. Modelkami były dziewczyny z programu Top Model (naszą modelką była Kasia Smolińska oraz Michalina Manios) Początkowo tematy wydawały się banalne, ale każda z nas miała inne podejście do stylizacji, i inny styl stąd konieczne było wypracowanie kompromisu. Dodatkowo dostałyśmy listę sklepów, z których mogłyśmy wypożyczać rzeczy, niestety nie było na niej sklepów Inditexu oraz H&M, stąd zadanie było zdecydowanie utrudnione! Na poszukiwaniu ubrań spędziłyśmy dwa dni, same musiałyśmy się wcielić w role garderobianych! ale opłacało się bo nasza kobieca drużyna wygrała!!!
Więcej można przeczytać na gazeta.pl Zapraszam!

1 stylizacja: „Co się liczy na dzielnicy – najlepszy gang w mieście
2 stylizacja: „Prymusi i pensjonarki – school to cool”.
3 stylizacja:”Shorty & sporty – bij mistrza” (nasz modelka ma na sobie koszulkę koszykarska, seledynową czapkę, szorty, białe trampki i piłkę)
4 stylizacja, która poprowadziła nas do zwycięstwa: „Casual jak ulał – luz w kroju bluz”

Napisz komentarz

Ta strona stosuje pliki cookies do prawidłowego działania. Korzystanie ze strony bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki, oznacza że będzie ona zapisywała informacje w pamięci twojego urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.